Strona główna

Pokazano 1-12 z 43 pozycji

Aktywne filtry

Palarnia Bracia Ziółkowscy Palarnia Bracia Ziółkowscy
 • Nowy

Mieszanka espresso B

22,00 zł

Mieszanka espresso B to kawa z Palarni Kawy Bracia Ziółkowscy. Kawa jest mieszanką ziaren arabiki pochodzących z Kolumbii i Indii. Ciemno palona mieszanka doskonale nadaje się do użycia w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. Dlatego chętnie wybierana jest jako kawa do biura. Kawa wypalana ciemno, jest w naturalny sposób słodka i gęsta, z czekoladowymi i orzechowymi nutami w smaku.

Kraj, region: Mieszanka z Kolumbii i Indii

Skład: 100% Arabika

Stopień palenia ziaren: Ciemny

Przeznaczenie: Espresso

Kubek termiczny Gdańsk Kubek termiczny Gdańsk
 • Nowy

Kubek termiczny Gdańsk

55,00 zł

Napij się swojej ulubionej kawy w wyjątkowym ceramicznym kubku z panorama Gdańska. Porcelanowy kubek przypomina swoim kształtem papierowy kubek do kawy “na wynos” i jest jego doskonałym zamiennikiem. Podwójne porcelanowe ścianki sprawiają, że kawa pozostaje gorąca dłużej niż w tradycyjnych kubkach. Dodatkowo podwójne ścianki chronią nasze dłonie przed nadmiernym gorącem. Szczelne silikonowe wieczko pozwala na dłuższe utrzymanie wysokiej temperatury kawy. Nadruk jest wyjątkowo trwały a dzięki specjalnej technice druku, kubek można myć w zmywarce. Jeżeli uwielbiasz pić aromatyczną kawę ze swojego ulubionego ceramicznego kubka polecamy Ci nasz termiczny kubek z panoramą Gdańska.

Pojemność: 250 ml

Mycie: możliwość mycia w zmywarce

Pakowanie: Kubek pakowany w oddzielny kartonik

Kawa speciality Kawa speciality
 • Nowy

Fazenda Serra Negra

27,00 zł

Kawa Fazenda Serra Negra z Palarni Kawy Bracia Ziółkowscy. Ziarnista kawa jakości specialty, która pochodzi z Brazylijskiego regionu Cerrado Mineiro. Obejmuje 55 gmin produkujących zróżnicowaną kawę. Kawa ziarnista wysokiej jakości wynikającej z połączenia klimatu, gleby, rzeźby terenu i wysokości. Profil smakowy zaparzonej kawy to czekolada, kakao i trzcina cukrowa. Kawa o średnim stopniu wypału, przeznaczona jest do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek.

Kraj, region: Brazylia, Cerrado Mineiro

Producent ziaren: Orlando Nakao, Fazenda Serra Negra

Odmiana botaniczna: Red Bourbon

Obróbka: naturalna

SCA: 84

Profil smakowy: Czekolada, kakao, trzcina cukrowa

OSTATNIE SZTUKI, produkcja zakończona.

Kubek termiczny Bałtyk
 • Nowy

Kubek termiczny Bałtyk

55,00 zł

Jeżeli piłeś kiedyś kawę o poranku nad Bałtykiem ten kubek termiczny jest dla Ciebie. Prosto znad Morza Bałtyckiego wyślemy do Ciebie kubek do kawy, który przypomni Ci najlepsze momenty spędzone nad polskim morzem. Nasz kubek ceramiczny posiada podwójne porcelanowe ścianki, które sprawiają, że twoja kawa pozostanie gorąca dłużej niż w tradycyjnych kubkach. Nadruk na kubku ceramicznym jest wyjątkowo trwały dlatego kubek można myć w zmywarce.

Pojemność: 250 ml

Mycie: możliwość mycia w zmywarce

Pakowanie: Kubek pakowany w oddzielny kartonik

Kawa specialty Kawa specialty
 • Nowy

Włoskie espresso Fairtrade

31,00 zł

Kawa Espresso Fairtrade z Palarni Kawy Bracia Ziółkowscy. Mieszanka kawy w stylu włoskim, na którą składa się klasyczna brazylijska arabika połączona z łagodną indyjską robustą. Ich zespolenie daje kawę z dominującą nutą gorzkiej czekolady i orzechów oraz posmaku delikatnych tropikalnych owoców. Espresso z trwałą i mocną pianką cremy. Kawa posiada certyfikat Fairtrade, o którym więcej przeczytasz na dole strony.

Kraj, region: Brazylia, Indie

Skład: 70% arabika, 30% robusta

Stopień palenia ziaren: Ciemny

Przeznaczenie: ekspresy ciśnieniowe, kawiarki

Kubek termiczny Gdynia Kubek termiczny Gdynia
 • Nowy

Kubek termiczny Gdynia

55,00 zł

Porcelanowy kubek termiczny z polimerową pokrywką i trwałym niezmywalnym nadrukiem, który można myć w zmywarce. Kubek z grafiką panoramy Gdyni i polskim morzem, w pozytywnych i wesołych barwach. Kubek termiczny posiada podwójne ścianki, co sprawia, że dłużej utrzymuję temperature i lepiej izoluje dłonie od gorąca.

Pojemność: 250 ml

Mycie: możliwość mycia w zmywarce

Pakowanie: Kubek pakowany w oddzielny kartonik

Arabica Arabica
 • Nowy

Finca Santa Clara

25,00 zł

Cztery średnio palone arabiki z Ameryki Środkowej sprawiają, że w tej mieszance wiele się dzieję. W smaku wyczuwalne kwaskawe nutki, które nadają świeżości kawie i tworzą wspaniały, intensywny czekoladowy aromat. Kawa pozostawia po sobie miłe wrażenia smakowe. Kawa ziarnista jakości speciality. Średni stopień wypału, przeznaczona jest do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek.

Kraj, region: Gwatemala, Santa Rosa

Producent ziaren: Oscar Lemus, Finca Santa Clara

Odmiana botaniczna: Caturra, Bourbon, Pache, Catuai

Wysokość upraw: 1600-1800 m n.p.m.

Obróbka: myta

SCA: 83,75

Profil smakowy: czekolada, umiarkowana cytrusowa kwasowość

Kubek Plac Zamkowy Kubek Plac Zamkowy
 • Nowy

Kubek Plac Zamkowy

55,00 zł

Kubki na kawę z porcelany to idealny pomysł na prezent. U nas w sklepie znajdziesz fajne kubki do kawy. Między innymi kubek termiczny z widokiem Placu Zamkowego w Warszawie z przepiękną odręczną grafiką. Najlepszy kubek termiczny charakteryzuje się podwójnymi ściankami, które chronią przed oparzeniem i dłużej trzymają ciepło kawy. Kubek termiczny jest szczelny dzięki sylikonowej pokrywce w dwóch kolorach pomarańczowym i granatowym.

Pojemność: 250 ml

Mycie: możliwość mycia w zmywarce

Pakowanie: Kubek pakowany w oddzielny kartonik

Arabica Arabica
 • Nowy

Rwanda Twongere

25,00 zł

Wysokiej jakości robusta z Rwandy. Poddana starannej obróbce, stąd w smaku przewyższa niejedną arabikę. Kawa z Rwandy to napar o nutach marcepanu, gorzkiej czekolady i migdałów. Kawa charakteryzuje się zbalansowaną różnorodnością smaków, oscylującą między słodyczą a goryczą. Średni stopień wypału, kawa przeznaczona do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek.

Kraj, region: Rwanda, Prowincja Północna

Producent ziaren: Spółdzielnia Twongere Kawa

Odmiana botaniczna: Robusta

Wysokość upraw: 1800-2200 m n.p.m.

Obróbka: myta

Profil smakowy: gorzka czekolada, marcepan, migdały, wysokie body

Pałac Kultury
 • Nowy

Kubek Warszawa Pałac

55,00 zł

Kubek na kawę przedstawiający Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Porcelanowy kubek na kawę z podwójnymi ściankami. Kubek termiczny, który chroni przed ciepłem. Kubek termiczny jest szczelny dzięki sylikonowej pokrywce w dwóch kolorach czarnej i czerwonej. Skompletuj zestaw kubków do kawy z różnymi wzorami.

Pojemność: 250 ml

Mycie: możliwość mycia w zmywarce

Pakowanie: Kubek pakowany w oddzielny kartonik

Kawa Robusta Kawa Robusta
 • Nowy

Mieszanka espresso C

18,00 zł

Mieszanka espresso C to kawa z Palarni Kawy Bracia Ziółkowscy skomponowana z brazylijskiej arabiki Santos i indyjskiej robusty. Dzięki połączeniu dwóch gatunków kawy i ciemnemu wypaleniu, zyskujemy klasyczny smak włoskiej kawy i wyrazistą cremę espresso. Kompozycja z domieszką nut pikantnych i zbożowych przy jednoczesnym zachowaniu łagodnego smaku. Ciemno palona kawa znakomicie nadaje się do użycia w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. Dlatego chętnie wybierana jest jako kawa do biura.

Kraj, region: 70% Brazylia, 30% Indie

Skład: 70% Arabika

Stopień palenia ziaren: Ciemny

Przeznaczenie: Espresso

Ciekawy kubek
 • Nowy

Kubek Warszawa Chopin

55,00 zł

Kubki do kawy z nadrukiem i izolacją termiczną w postaci podwójnych ścianek. Kubek termiczny przedstawia pomnik Chopina dzięki czemu to doskonały prezent, nie tylko dla melomana i miłośnika muzyki klasycznej ale przede wszystkim dla osób kochających aromatyczną kawę. Porcelanowy kubek termiczny posiada podwójne ścianki, które sprawią, że kawa dłużej pozostanie ciepła. Trwały nadruk sprawia, że kubek termiczny można zmywać w zmywarce. Dodatkowo kubek sylikonowej pokrywce w dwóch kolorach czarnej i czerwonej. Skompletuj zestaw kubków do kawy z różnymi wzorami.

Pojemność: 250 ml

Mycie: możliwość mycia w zmywarce

Pakowanie: Kubek pakowany w oddzielny kartonik