O nas

Nasza misja

Wierzymy, że czas spędzony z filiżanką kawy jest wyjątkowy. Może to być chwila rozmowy z bliską osobą, moment kontemplacji i rozmyślań lub podejmowania ważnych decyzji biznesowych lub osobistych. Chwila z kawą może być pełna skupienia i wytężonej pracy lub relaksu i chwili odprężenia. Niezależnie od tego, jest to moment wyjątkowy, w którym chcemy Ci towarzyszyć. Ważne momenty potrzebują odpowiedniej celebracji. Dlatego naszą misją jest dostarczenie Państwu najlepszych kaw z całego świata. Chcemy, żeby w naszym sklepie każdy odnalazł swój ulubiony smak i aromat kawy.

Wzornictwo

W naszym sklepie poza kawą oferujemy szeroką gamę akcesoriów i przedmiotów związanych z kulturą picia i parzenia kawy. Czały czas szukamy dostawców, którzy z pasją tworzą produkty wyjątkowe zarówno pod względem jakości wykonania jak i wzornictwa.

Ekologia

Ochrona środowiska jest dla nas ważnym aspektem prowadzenia działalności. dlatego promujemy w naszym sklepie produkty naturalne, ekologiczne i trwałe. Staramy się również wykorzystywać ekologiczne opakowania i ograniczać zużycie tworzyw sztucznych. Naszymi działaniami chcemy przyczyniać się do wzrostu świadomości na temat ekologii i promocji zachowań pro-ekologicznych.

Zostań naszym partnerem

Nieustannie poszukujemy ciekawych smaków, aromatów, nowych doświadczeń i spojrzeń na to co wiąże się z kawą i kultura jej picia. Dlatego cały czas poszukujemy nowych dostawców kawy i akcesoriów do kawy. Jeżeli chciałbyś porozmawiać o tym co możemy zrobić razem, napisz do nas, chętnie pomożemy.