Skorzystaj z naszej oferty dla biznesu i stań się właścicielem własnej marki kawy. Przedstawiamy Tobie ofertę na produkcję kawy "white label" z twoim logo. Stwórz razem z nami swoją unikalną kompozycję kawy i podziel się nią ze swoimi klientami, kontrahentami, pracownikami lub fanami.

Kawa z logo

Dla kogo własna marka kawy?

Firmy

Własna marka kawy lub kawa na prezent to doskonały pomysł na promocję Twojego przedsiębiorstwa. Kawa jako prezent z własnym logo zrobi wrażenie na Twoim kontrahencie. Świeżo palone ziarna i niezapomniany aromat staną się doskonałym tłem do budowania miedzy Wami głębszych pozytywnych relacji. Kawa z własnym logo to prestiżowy pomysł na luksusowy prezent, który podkreśli wartość i estymę Twojej firmy.

Kawa w biurze z własnym logo jest również doskonałym pomysłem na zwiększenie prestiżu Twojej firmy wśród pracowników. Działy personalne prześcigają się w pomysłach jak ściągnąć i utrzymać talenty w firmie. Prywatna opieka medyczna, karty MultiSport, "owocowe czwartki" to tylko niektóre benefity wprowadzane przez działy HR. Własna marka kawy w Twoim biurze to dodatkowa motywacja dla Twoich pracowników, podkreślająca unikalny i niepowtarzalny charakter Twojego przedsiębiorstwa.

Hotele&restauracje i cukiernie

Własna marka kawy doskonale sprawdzi się również w przypadku szeroko pojętej branży HORECA: hoteli, cukierni i restauracji. Własna kawa sprawi, że Twoi goście będą przywoływać w pamięci wizytę u Ciebie wspominając zapach i aromat świeżo palonych ziaren pysznej kawy. "Kawa white lebel" może być również sposobem na osiągnięcie dodatkowych przychodów poprzez sprzedaż bezpośrednią.

Influencerzy

Własna marka kawy jest dodakonałym pomysłem dla Blogerów, Youtuberów, Istagramerów i innych Influencerów. Bez wątpienia wielu Twoich fanów pije kawę. Możesz sprawić, że będą śledzić Twoje poczynania z zapartym tchem popijając Twoją aromatyczną kawę w Twoim kubku.

Skontaktuj się z nami

Najczęściej zadawane pytania.

1. Ile kawy muszę zamówić, żeby stworzyć markę własną?

Stworzymy dla Ciebie własną markę kawy już przy zamówieniu 50 kg kawy.

2. Czy muszę zaprojektować własną etykietę dla kawy?

Możesz dostarczyć nam własny projekt etykiety, która zostanie naklejona na opakowanie lub zaprojektujemy ją specjalnie dla Ciebie. Przy dużych zamówieniach możemy zaprojektować spersonalizowane opakowanie dla twojej kawy.