Kawa w biurze to nieodłączny element kultury pracy. Kawę pijemy z rana, na pobudzenie do działania i na dobry start w dzień pracy. Kawa towarzyszy nam również w trakcie dnia, tak żebyśmy mogli utrzymać odpowiednią aktywność i móc oddalić od nas zmęczenie. Kawa jest również nieodłączną częścią spotkań służbowych i konferencji. Jednym słowem jest elementem zaopatrzenia, który codziennie się zużywa. W związku z tym warto zadbać o jej dostępność. Kawa w biurze, powinna być smaczna, pobudzająca do działania i zawsze dostępna. Zapoznaj się z informacjami na temat naszej oferty, dzięki której dostarczymy prosto do twojego biura, znakomitą kawę w dobrej cenie.

Kawa w biurze

Kupuj w sklepie online

Jeżeli zużywają Państwo w firmie dużo kawy warto zadbać o to żeby jej nie zabrakło. Dlatego można zamówić ją za wczasu w naszym sklepie internetowym. Mamy duży wybór znakomitych kaw do ekspresów i kaw typu speciality. Już przy niewielkiej wartości koszyka oferujemy bezpłatną dostawę kawy prosto do twojego biura. Posiadamy również darmowy punkt odbioru osobistego na terenie Gdańska.

Potrzebuję większych ilości kawy (od 10kg).

Jeżeli potrzebują Państwo większych ilości kawy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przy ilościach przekraczających 10kg kawy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rabat lub dodatkowe opakowania kawy w ramach jednego zamówienia.

Potrzebuję stałych zamówień kawy co miesiąc z gwarancją ceny przez cały rok!

Jeżeli podpiszesz z nami umowę na dostarczanie raz w miesięcy określonej ilości kawy przez cały rok, dostaniesz ją zawsze na czas prosto do swojego biura. Dodatkowo otrzymasz od nas rabat i gwarancję, że cena kawy przez najbliższy rok nie ulegnie zmianie, nawet pomimo wzrastającej inflacji i zmian ceny u producentów. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Potrzebuję własnej marki kawy z logo firmy.

Kawa z własnym logo zrobi wrażenie na Twoich pracownikach i kontrahentach. Może być również doskonałym upominkiem na święta lub inne ważne uroczystości. Kawa potrafi być szlachetna jak wino,
dlatego możemy dla Ciebie przygotować znakomite mieszanki do ekspresu lub kawy specjality typu single origin. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i preferencji. Jeżeli potrzebujesz kawy we własnym opakowaniu, zapoznaj się z nasza ofertą: kawa z własnym logo i skontaktuj się z nami.