Importujesz, produkujesz lub sprzedajesz kawę lub akcesoria do kawy? Oferujesz dobre ceny i chciałbyś dotrzeć ze swoją ofertą do nowych klientów? Jeżeli tak, napisz do nas, możemy podjąć współpracę. Poszukujemy partnerów biznesowych, których produkty moglibyśmy sprzedawać na terenie całej Polski za pośrdnictwem naszej platformy. Prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego w podstronie kontakt.
Kawa Woseba WOSEBA to polska firma o ponad dwudziestoletniej tradycji. Powstała w 1991 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Od samego początku przedsiębiorstwo pozostaje w rękach swoich fundatorów i rozwija się bardzo dynamicznie. W 1995 roku otwarta została nowa fabryka, którą umiejscowiono w pobliskim Odolanowie, zaś sześć lat później – w tej samej miejscowości otwarto nowoczesną palarnię kawy. To właśnie tu znajduje się też główna siedziba firmy – biura, magazyny oraz nowoczesna palarnia.

Kawy WOSEBA

Dziś WOSEBA jest jednym z największych producentów kawy w Polsce. Jej oferta obejmuje bogaty asortyment kaw ziarnistych, instant (rozpuszczalnych) oraz mielonych, plasujących się zarówno w segmencie ekonomicznym, jak i z tak zwanej wyższej półki.

Kawy WOSEBA – ziarniste

W katalogu firmy znajdziemy pięć kaw ziarnistych, sześć mielonych oraz trzy rozpuszczalne. Ich produkcja oparta jest wyłącznie na starannie wyselekcjonowanych surowcach najwyższej jakości, importowanych z Azji oraz Ameryki Środkowej i Południowej.

WOSEBA Espresso

Ceniona przede wszystkim za swój aksamitny, zrównoważony smak o wyczuwalnej goryczy. Za harmonijne walory smakowe i aromatyczne intensywnego naparu odpowiedzialny jest precyzyjnie dobrany stopień palenia ziaren wysokojakościowej, pochodzącej z najlepszych światowych plantacji Arabiki.

WOSEBA Arabica

Arabica to gatunek kawy pochodzący z regionu Wielkich Jezior afrykańskich, Mozambiku i Abisynii. Jest niezwykle delikatną rośliną, zatem jej uprawa jest stosunkowo trudna. Wysiłki włożone w hodowlę zwracają się jednak z nawiązką, bowiem Arabica uważana jest – nie bez powodu – za najlepszą kawę. Charakteryzuje się zrównoważonym, harmonijnym smakiem i bogatym aromatem. Taka też jest WOSEBA Arabica, której starannie wyselekcjonowane ziarna palone są w ściśle kontrolowanych warunkach.

WOSEBA Café Brasil

Kolejna kawa ziarnista skomponowana na bazie wyselekcjonowanych ziaren szlachetnej Arabiki. Tym razem jednak – pochodzących z upraw w gorącej Brazylii. Stąd też nazwa „Café Brasil”. Charakterystyczną cechą tej kawy jest jej głęboki, niepowtarzalny aromat oraz bogaty, a jednocześnie łagodny smak.

WOSEBA Gold

Jest to kompozycja wysokojakościowych ziaren skierowana do miłośników kawy o nieco mniej zasobnych portfelach, ale bardzo wymagającym guście. Mieszanka składników wyselekcjonowanych spośród dostarczanych przez najlepsze światowe plantacje oraz restrykcyjnie przestrzegany proces wypalania sprawiają, że WOSEBA Gold wyróżnia się delikatnym smakiem i intensywnym aromatem.

WOSEBA Mocca Fix Gold

To mieszanka kaw podobna do klasycznej WOSEBA Gold – również skomponowana na bazie wyselekcjonowanych ziaren z wybranych plantacji w Azji oraz Ameryce Południowej. Bardzo wyrazistego aromatu oraz głębokiego, zdecydowanego smaku nadaje jej natomiast nieco inny, specjalny proces wypalania.

Kawy WOSEBA – mielone

Poznaj smak i aromat doskonałych kaw mielonych.

WOSEBA Espresso

Jest to kawa o intensywnym aromacie i wyraźnym, bogatym, lecz harmonijnym smaku. Zawdzięcza go użyciu specjalnie dobranych ziaren z gatunku Arabica, palonych według specjalnego przepisu oraz dokładnie mielonych.

WOSEBA Arabica

Skomponowana również z ziaren Arabiki wyróżnia się aromatem oraz bogatym smakiem. Podobnie, jak jej ziarnista wersja, tak i ona wpisuje się do grona kaw szlachetnych, których napar ceniony jest przez smakoszy na całym świecie.

WOSEBA Café Brasil

Jest to starannie skomponowana mieszanka ziaren Arabiki importowanych z Brazylii, gdzie mieszczą się najbardziej renomowane plantacje. Dzięki starannemu procesowi palenia charakteryzuje się łagodnym, a jednocześnie bogatym smakiem oraz wyrazistym aromatem.

WOSEBA Gold

WOSEBA Gold jest mieszanką (tzw. blend) różnych gatunków kawy pochodzących z wybranych plantacji. Za jej delikatny smak i aromat odpowiada przede wszystkim sposób wypalania oraz specjalnie dobrany stopień mielenia ziaren.

WOSEBA Mocca Fix Gold

To mocna kawa rozpuszczalna z dużą zawartością kofeiny. Stworzona została na bazie ziaren pochodzących z Ameryki Południowej, Azji oraz Afryki – zmieszanych w odpowiednich proporcjach, specjalnie palonych i mielonych w nowoczesnej palarni firmy.

WOSEBA Rodzinna

Obszerną gamę kaw mielonych firmy WOSEBA uzupełnia kawa „Rodzinna”. Jest to produkt skierowany do konsumenta masowego, ale ceniącego sobie wyrazisty smak, wzbogacony intensywnym aromatem. WOSEBA „Rodzinna” jest kompozycją ziaren z wyselekcjonowanych plantacji, poddanych następnie paleniu oraz mieleniu w ściśle kontrolowanych warunkach.

KAWY WOSEBA – rozpuszczalne

Kawa rozpuszczalna, czyli „instant”, to tak naprawdę po prostu osuszony ekstrakt kawowy. Na jej smak – podobnie, jak w przypadku kaw ziarnistych i mielonych – wpływa przede wszystkim odpowiednia kompozycja ziaren oraz proces ich palenia i dalszego przetwarzania. Ceniona jest przede wszystkim za wygodę użycia.

WOSEBA Arabica

W skład kawy rozpuszczalnej WOSEBA Arabica wchodzą starannie wyselekcjonowane ziarna szlachetnego gatunku „Coffea Arabica L”. Palone odpowiednio długo i w idealnie dobranej temperaturze zyskują charakterystyczny aromat, który – po dalszym przetworzeniu ziaren – nadaje kawie intensywnego smaku.

WOSEBA Café Brasila

Jest to rozpuszczalna odmiana kawy ziarnistej i mielonej o tej samej nazwie. Jej kompozycja oraz sposób palenia ziaren jest taki sam – inna jest jedynie metoda dalszego przetwarzania, która prowadzi do powstania aromatycznej, ale łagodnej w smaku kawy typu „instant”.

WOSEBA Mocca Fix Gold

Dopełnia gamy kaw rozpuszczalnych WOSEBA. Jest mieszanką ziaren pochodzących z wybranych plantacji, a dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji charakteryzuje się wyjątkowo silnym, zdecydowanym smakiem i stosunkowo wysoką zawartością kofeiny.

Marketing Jesteś zainteresowany zakupem tej domeny, skontaktuj się z nami: agencja reklamowa Gdańsk - MarketingAD.pl.

Poczytaj przy kawie


Plecamy równiez nasz serwis AGD Warszawa, który specjalizuje się w naprawie sprzętu AGD.


Chcesz importować kawę? Sprawdź Eksport z Tajlanii i innych krajów Azji.


Zobacz nasz śpiworek do fotelika dla dzieci.


Strona, na której zamówisz carport do ładowania samochodów elektrycznych.


Ekskluzywne wykończenia wnętrz dla wymagających klientów.

firma

Kawowe ciekawostki

Rocznie do krajów Unii Europejskiej importuje się ponad 2 200 ton surowej kawy. Najwięcej kawy w Europie wypijają Finowie, ok. 12,7 kg na jednego mieszkańca.

Przepisy na pyszną kawę

Dobry gatunek kawy to ważny element smaku i aromatu. Jednak to w jaki sposób przygotujemy kawę zależy od naszych upodobań i nastroju. Kawę można podawać na wiele różnych sposobów stosując rozmaite dodatki. Właściwie wszystkie z poniższych przepisów możemy wykonać samodzielnie w domu, czasem jednak niezbędny potrzebować będziemy odpowiedniego sprzętu. Z reguły będzie to ekspres do kawy, dzięki któremu możemy np. spienić mleko. Poniżej dzielimy się z wami przepisami na przygotowanie najpopularniejszych rodzajów kawy.


Wkrótce przygotujemy dla Państwa kolejne przepisy na kawę.
HurtowniaKawy.com to serwis edukacyjny dla miłosników dobrego smaku kawy. Zezwalamy na użycie materiałów na innych stronach internetowych pod warunkiem podania źródła z aktywnym linkiem do naszej strony: Hurtownia Kawy